Німці дали оцінку роботи Житомира у сфері енергоефективності » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Німці дали оцінку роботи Житомира у сфері енергоефективності

Автор: admin от 30-01-2015, 16:22, Переглядів: 1039

Німці дали оцінку роботи Житомира у сфері енергоефективності

Під час чергової зустрічі з житомирською стороною щодо впровадження в місті енергоефективних заходів, консультант німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Бруно Вільгельм зазначив: "За останній рік ми вже втретє зустрічаємось з цієї тематики і я хочу сказати, що ваша робота з енергоефективних заходів за приклад того, коли місто береться серйозно за цю проблематику і ефективно працює над цим питанням. На ту роботу, яку ви нам показали за період співпраці, в Німеччині, свого часу, пішли 10ки років, коли німецькі міста тільки починали серйозно підходити до питань енергоефективності. Хоч ви це і робите з нашою підтримкою, проте з власної ініціативи. Відповідно, це ваш здобуток".

Нагадаємо, в рамках співпраці з міжнародною фінансовою організацією «НЕФКО», Житомир отримає 1,5 млн. євро – грантових коштів, 3 млн. – кредитних. За рахунок цих грошей буде термомодернізовано 18 будівель бюджетної сфери міста: дитячі садочки, школи, медичні заклади. За грантові кошти одного з донорів – компанії GIZ , вже проводиться термомодернізація дитячого садочку №63 за німецькими стандартами. Вартість проекту складає 3,1 млн. грн. З них: 1,9 млн. грн. – безповоротна фінансова допомога німецького фонду «GIZ» та 1,2 – власні кошти. За умови впровадження проекту вдасться зменшити втрати енергоносіїв у будівлі на 70%. Наразі утеплено підвал та дах, встановлено вікна, індивідуальний тепловий пункт та геліосистему (обладнання, що забезпечуватиме підігрів води у неопалювальний період). З настанням весни розпочнуться роботи з утеплення фасаду.

Перший заступник міського голови Сергій Сухомлин переконаний, що в той час, коли бюджет розвитку міста передбачає всього 129 млн.грн., залучені іноземні кошти – дозволять зменшити у десятки разів витрати бюджетних коштів на енергоносії.

«Залучення коштів міжнародних фінансових організацій – це єдина можливість для Житомира розвиватися та в найближчі роки зменшити втрати енергоносіїв, заощадивши на цьому бюджетні кошти. Н ам необхідно брати кредити, тому, що економія на термомодернізації завжди буде більшою, ніж девальвація національної валюти ", – пояснює Сергій Сухомлин.

Німці дали оцінку роботи Житомира у сфері енергоефективності

Категорія: Новини



загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: