У Житомирі представили заступника начальника обласного управління Фіскальної служби » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі представили заступника начальника обласного управління Фіскальної служби

Автор: admin от 16-02-2015, 19:43, Переглядів: 970

У Житомирі представили заступника начальника обласного управління Фіскальної служби

Першого заступника отримала Лілія Куришко – начальник Головного Управління Фіскальної служби у Житомирській області. Віднині керуватиме силовим блоком цієї структури Ігор Шамрай.

Під час свого представлення він подякував за довіру та пообіцяв спрямувати свої зусилля у першу чергу на виявлення фіктивних підприємств та "конвертаційних центрів" на Поліссі. Також у першочергових планах Ігоря Шамрая - боротьба з використанням незаконних схем формування фіктивного податкового кредиту і протидія незаконному обігу підакцизних товарів.

У свою чергу, перший заступник керівника Всеукраїнської Фіскальної служби Володимир Хоменко, який представляв на новій посаді Ігоря Шамрая, зауважив, що наразі в роботі податкової міліції запроваджуються кардинально нові підходи.

На перший план виходить аналітична діяльність з виявлення незаконних схем та фіктивних підприємств і доведення кожного провадження до суду з метою відшкодування завданих державі збитків.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: