Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Житомирі? » Новини Житомира
 
 


Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Житомирі?

Автор: admin від 25-02-2015, 18:19, переглядів: 1 752

Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Житомирі?

Всі стали заручниками політичної та економічної ситуації в країні. Як надалі бути з таким курсом долара та євро? Як молоді, яка хоча б якось змогла влаштуватися на роботу, купити собі квартиру? Як з мінімальною зарплатою у 1218 гривень можна прожити хоча б один місяць? При таких обставинах справи, ні про яке власне житло йти розмови не може. Однокімнатна квартира спальному районі Житомира коштує близько 27,8 тисяч доларів, це середня її вартість. Якщо перевести в національну валюту по сьогоднішньому курсі Національного Банку, то побачимо болючу картину: 27,8тис. дол. х 28,348 грн. = 788 074 грн. Така сама ситуація залишається з двокімнатними квартирами – це близько 40.6х28,348 = 1 150 929 грн., та трьохкімнатними квартирами – близько 50.6 х28,348 = 1 434 409 грн., повідомляє сайт Vsemisto.

Такі суми для мешканців нашого міста просто надзвичайні та «захмарні». Адже, навіть якщо людина отримує середню місячну зарплату (станом на 1 січня 2015 року офіційна статистика – 3180 грн.), нам на таку квартиру прийдеться заробляти, що найкраще, все життя. Звичайно, така ситуація є не просто неприйнятною для суспільства, а жахливою, й потребує кардинальних змін з боку влади.

Отже, для купівлі однокімнатної квартири потрібно:
788 074 грн. / 3180 грн. = 248 місяців, або трохи більше 20 років;
для купівлі двохкімнатної квартири потрібно:
1 150 929 грн. / 3180 грн. = 361 місяць, або трохи більше 30 років;
для купівлі трьохкімнатної квартири потрібно:
1 434 409 грн. / 3180 грн. = 451 місяць, або 37,5 років.

Можемо зробити звичайний й всім давно відомий висновок, що про купівлю квартири молодій людині, яка самостійно заробляє собі на життя та має хоча б середньостатистичну зарплату, не реально купити собі навіть однокімнатну квартиру, бо весь цей період потрібно ще і якось харчуватися.

На вулицях міста, особливо ввечері, видно, що багато будинків-новобудов просто пустують. Вони є незаселеними. Ці будинки побудували компанії-інвестори і тепер вони, звісно, хочуть не тільки повернути свої кошти в валюті, але і заробити. Ці фірми ні за що не знижують ціну на житло. Навіть, якщо, припустимо, матеріали куплялися в українського виробника, а значить у гривнях, то їх продавати будуть тільки у доларах. А це вже протизаконно. Адже, в Україні є тільки одна українська валюта – гривня. Так, зрозуміло, що Вам перерахують доларову ціну в гривневу, але і це для Вас буде дуже невигідно.

В наш час купити собі квартиру може тільки багатий бізнесмен, чи хороший політик. А молоді потрібно набратися багато терпіння та чекати. А для цього потрібні кардинальні зміни в політиці. І тільки від молоді залежить, що нас чекатиме в майбутньому.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: