Про це голова Житомирської облдержадміністрації сказав у своїй відвертій промові на пленумі обласної ради ветеранів.
"Ми не можемо зараз вплинути на те, щоб відрегулювати, знизити ціни. Я кажу це відверто. Але ми можемо зробити і зробимо все можливе , щоб надати вам ту необхідну матеріальну допомогу, щоб ви не відчули, або мінімально відчули це здорожчення. Звичайно, є багато проблем. В той же час, в 2015 році на допомогу і соціальний захист інвалідів та ветеранів війни передбачено 169.8 млн. грн. З початку року 251 ветеран і інвалід війни оздоровився у лікувально-профілактичних закладах України".
І за іншими напрямками проводяться передбачені виплати та заходи соціального спрямування. Так, надання одноразової допомоги до Дня Перемоги вже здійснено на 93%. Гроші отримали 41 377 ветеранів війни на загальну суму 25,8 млн. грн. Передбачено кошти і на розвиток громадських формувань: у травні 690 тисяч гривень буде розподілено між організаціями інвалідів, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
В роботі розширеного пленуму Житомирської обласної ради ветеранів взяли участь 69 делегатів, очільники області та міста Житомира, керівники профільних управлінь. Говорили про те, що важка соціально-економічна ситуація в країні найбільше торкнулась людей похилого віку і тому першочергове завдання місцевої влади – максимально підтримати мало захищені верстви населення.
"Пенсії залишаються низькими, індексації не проводяться, різке підвищення тарифів на комунальні послуги і цін на товари, захмарні ціна на ліки. Все це призвело до погіршення якості життя. І все ж таки, ветерани є оптимістами і не втрачають надію на те, що цей важкий економічний період Україна подолає і ветерани дочекаються достойного життя. Вони на це заслужили своїм ратним і трудовим подвигом в часи минулої війни".
Також голова ради ветеранів Микола Каширін закликав організовано провести звітно-виборчу кампанію за підсумками 5-річної роботи ветеранських організацій області.