8 травня, відбулося перепоховання екіпажу бомбардувальника ДБ-3Ф 229 ДБАП, який знайшов спокій у братській могилі с.Барашівка. Екіпаж загинув 10 липня 1941 року при виконанні бойового завдання по знищенню ворога в районі міста Новоград-Волинський.
Останки воїнів були знайдені пошуковцями Житомирської громадської організації «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук» у липні 2013 року на місці падіння бомбардувальника в районі с. Бондарці Житомирського району.
Були проведені численні експертизи, пошуки родичів. Змогли знайти родичів лише командира екіпажу Семакова В’ячеслава Семеновича – його племінницю, яка проживає у Пермі (РФ). Рідних інших членів екіпажу, на жаль, не було знайдено, так як це були молоді хлопці, які не встигли ще створити власні сім’ї.
Вшановували бойову звитягу військовослужбовців голова обласної ради Віталій Француз, заступник голови ОДА Ярослав Лагута, керівництво Житомирського району, ветерани, пошуковці Житомирської громадської організації «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук», військовослужбовці — учасники АТО,громадськість, учні Барашівської ЗОШ.
«Ця подія має велике значення. Хочу висловити слова вдячності всім пошуковцям, небайдужим людям, які розшукають, хоронять за християнськими звичаями, сповіщають родини, які не знали, де знаходяться останки їхніх рідних і близьких, про те, що місце поховання є, що до їхніх дідів – прадідів будуть приходити покоління і вклонятися», - сказав Віталій Француз під час виступу на мітингу.
Звернувся до учасників мітингу Ярослав Лагута з закликом до молоді: «В День пам’яті, саме в цей день, звертаюсь до вас із закликом до пам’яті і примирення, із закликом вивчати історію, пам’ятати в віках і передавати наступним поколінням цю пам’ять про страшні жахіття війни, про ту величезну ціну, яку заплатив наш народ за сьогоднішнє мирне небо і, на жаль, змушений сплачувати і сьогодні. І тому саме молодь має стати носієм цієї пам’яті і саме ваше покоління має надію на примирення в суспільстві, на розуміння того, якою ціною дістався мир і розуміння того, як потрібно жити і як потрібно відноситися до своєї Батьківщини, свого народу. Незалежність і свободу потрібно завжди захищати.»На завершення учасники поминального мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника бійцям, які загинули в боях Другої світової війни.