Ямковий ремонт на Житомирщині в цьому році проводять з використанням нових технологій » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Ямковий ремонт на Житомирщині в цьому році проводять з використанням нових технологій

Автор: news_maker от 22-05-2015, 13:20, Переглядів: 826

Ямковий ремонт на Житомирщині в цьому році проводять з використанням нових технологій

Техніка і фахівці – від тернопільського спеціалізованого підприємства "Технобуд", яке виграло тендер на виконання шляхоремонтних робіт. Розповідає начальник Служби автомобільних шляхів в області Олег Антонюк:

"Вперше в Житомирській області цього року ми почали масово застосовувати машини пнєвмоструменеві. Такі дві установки є в ДП "Житомироблавтодор" і частково вони примінялися вже минулого року. А в цьому році працює компанія "Технобуд" і їх 5 одиниць техніки польського виробництва для проведення ямкового ремонту. Ця технологія використовує не асфальтобетонні суміші, а емульсійно – мінеральні. Безпосередньо сама установка підготовлює суміш і задуває в ями".

Технологія ця зручна і ефективна, застосовується у для ліквідації неглибоких вибоїн і тріщин дорожнього полотна. За словами Олега Антонюка, в цьому сезоні 20% від запланованої площі (більше 20 тис. кв. м.) ямкового ремонту буде виконано за новою методикою.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: