За кошти міського бюджету у “Супутнику” оздоровлять 900 маленьких житомирян » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

За кошти міського бюджету у “Супутнику” оздоровлять 900 маленьких житомирян

Автор: admin от 26-05-2015, 19:34, Переглядів: 872

За кошти міського бюджету у “Супутнику” оздоровлять 900 маленьких житомирян


Навчальний рік йде до свого завершення, і перед батьками та держустановами постає основне завдання - забезпечити дозвілля школярів. Діти із сімей учасників АТО оздоровлюватимуться в першу чергу.
13 квітня сесія Житомирської міської ради проголосувала за внесення змін в Комплексну програму оздоровлення та відпочинку дітей, в якому, зокрема, йдеться про забезпечення оздоровлення в позаміському закладі відпочинку «Супутник» для дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків та в АТО, а також для дітей, батьки яких загинули та брали участь в антитерористичній операції. Варто звернути увагу, що право на безкоштовний відпочинок мають і члени родин учасників АТО (рідні брати та сестри).
У цьому році вперше за кошти міського бюджету 900 дітей шкільного віку соціально вразливих верств оздоровлюватимуться в таборі “Супутник”.
«2,6 млн грн з міського бюджету виділено на підтримку табору «Супутник». Близько 200 дітей з сімей АТО потребують особливої уваги. Також безкоштовно матимуть змогу відпочити і діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з особливими потребами, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей. Наші діти – це наше майбутнє, ми маємо піклуватися про їхній психологічний та фізичний стан. У таборах діти зміцнять своє здоров'я та наберуться позитивних емоцій, які втрачають через непросту ситуацію в країні», - каже в.о.міського голови Любов Цимбалюк.
Стан здоров'я дітей – один із найважливіших показників рівня соціально-економічного розвитку суспільства. Минулі роки оздоровлення відбувалося за рахунок Фонду соціального страхування. Нині функція оздоровлення покладена на органи місцевого самоврядування.
Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук пояснює, що на засіданнях координаційної ради погоджено 900 місць в таборі для оздоровлення соціально вразливих категорій дітей.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: