Голова ОДА зустрівся з представниками ОБСЄ » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Голова ОДА зустрівся з представниками ОБСЄ

Автор: news_maker от 29-09-2015, 08:33, Переглядів: 738

Голова ОДА зустрівся з представниками ОБСЄ

25 жовтня 2015 р. в Україні пройдуть чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

До Житомирської області приїхало 2 представники ОБСЄ, які будуть аналізувати виборчий процес з точки зору його відповідності стандартам демократичних виборів. Для посилення співпраці з органами виконавчої влади експерти місії сьогодні зустрілися з головою Житомирської обласної державної адміністрації Сергієм Машковським.

Керівник області розповів Хелені Лаатіо та Ашгеєру Рюстаду, що з метою сприяння виборчим комісіям у реалізації їх повноважень при підготовці та проведенні виборів районними державними адміністраціями та міськими радами здійснюється щоденний моніторинг діяльності виборчих комісій, вивчаються питання матеріально-технічного забезпечення, суспільно-політична ситуація.

Сергій Машковський зазначив, що для вивчення стану дотримання вимог законодавства в частині матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій керівництвом облдержадміністрації буде здійснено відвідування дільничних виборчих комісій.

«Вперше вибори будуть проходити на пропорційній основі з відкритими списками. Головним завданням органів влади на місцях є забезпення проведення виборів у відповідності з найвищими європейськими стандартами та вимогами ОБСЄ. Місцеві вибори в нашій області повинні пройти бездоганно організовано», - прокоментував Сергій Машковський.

Спостерігачі в день голосування будуть аналізувати відкриття виборчих дільниць, та сам процес голосування, підрахунок бюлетенів і визначення результатів. На наступний день після голосування місією буде представлений звіт з попередніми результатами та висновками.

Кінцевий звіт за результатами спостереження за всім виборчим процесом буде опублікований представниками ОБСЄ через 2 місяці після закінчення виборчого процесу.

Голова ОДА зустрівся з представниками ОБСЄ

Категорія: Новини, Фотозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: