![Під час найближчих виборів 25 жовтня житомиряни на виборчих дільницях отримають 4 бюлетені Під час найближчих виборів 25 жовтня житомиряни на виборчих дільницях отримають 4 бюлетені](/uploads/posts/2014-10/1414395547_131111.jpg)
Про це інформує голова міської виборчої комісії Тамара Яремчук. "Бюлетень по виборах депутатів до обласної ради буде блакитного кольору, бюлетень по виборах депутатів районної ради світло зеленого кольору, світло-жовтий бюлетень для виборів депутатів до міської ради, прізвища кандидатів на посаду Житомирського міського голови будуть міститися у бюлетені світло-рожевого кольору".
Варто додати, що 25 жовтня житомиряни обиратимуть нового мера з 16-ти кандидатур. Це 6 кандидатів самовисуванців та 10 кандидатів від політичних партій, повідомила Тамара Яремчук. До виборчого бюлетеню кандидатів у депутати міської ради будуть внесені представники 19 політичних партій.