В цьому депутатів міської ради запевнив народний депутат України Борислав Розенблат. Він сказав про це після оприлюднення звернення до міністра оборони та секретаря Ради нацбезпеки і оборони щодо недопущення втрати такого важливого закладу:
"Питання інституту вирішене. Питання лише в тому, що йде просто процес санації. На цьому тижні вже буде призначений директор інституту, який буде займатися питаннями виведення його з такої кризової ситуації, інститут буде переданий в інше підпорядкування".
Підтвердив цю інформацію і міський голова Сергій Сухомлин:
"Головою облдержадміністрації підписано розпорядження про роботу над створенням воєнно-промислового кластеру у Житомирі, до якого повинен увійти і цей інститут. Робота ця йде і цей інститут буде працювати так, як і працював".
Фінансування науково-дослідного інституту радіосистем припинено у 2006 році, з 2007 року арештовані рахунки, порушено справу про банкрутство.
Як заявила депутат міської ради Людмила Кропивницька, арбітражним керуючим видано наказ щодо скорочення всіх працівників до березня 2016 року, а на 11 лютого призначений суд щодо подальших дій – ліквідації або санації цього підприємства.
Голова профспілки Інституту радіосистем Микола Мозговий розповів, що з початку проведення АТО працівників інституту залучали до ремонту військової техніки. Йдеться, в тому числі, про зброю радіоелектронної боротьби, яка дозволяє знешкоджувати ворожі ракети на підльоті до цілі.