Житомирський "Науково-дослідний інститут радіосистем" більше не стратегічне підприємство » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирський "Науково-дослідний інститут радіосистем" більше не стратегічне підприємство

Автор: news_maker від 17-12-2012, 14:42, переглядів: 2 345

Житомирський "Науково-дослідний інститут радіосистем" більше не стратегічне підприємство

Натомість його працівникам обіцяють виплатити борги по зарплаті. Як інформує прес-служба облдержадміністрації, наразі заборгованість становить близько 2,5 мільйона гривень.

Суть проблеми у тому, що борг, який утворився у "Науково-дослідному інституті радіосистем", не має прямих джерел погашення. Єдина можливість вирішення ситуації – реалізація майна, у тому числі і нерухомого, яке є власністю підприємства. Цей процес гальмувався належністю установи до числа стратегічних об’єктів, які не підлягають приватизації. Відповідно, відчуження будь-кого майна унеможливлювалося законодавчо. Проте керівництву облдержадміністрації таки вдалося отримати дозвіл Міністерства оборони України, у віданні якого знаходиться інститут, щодо виключення підприємства з переліку стратегічних. А Кабінет Міністрів України здійснив подання щодо розгляду цього питання Верховною Радою України. Відтак, відповідні органи матимуть законне право на реалізацію майна підприємства, що у своє чергу надасть можливість не лише фактичного погашення заборгованості із заробітної плати перед працівниками інституту а й сплати внесків до Пенсійного фонду України. Адже існуючий борг автоматично спричинює ще й відсутність єдиного внеску, тобто п’ять років, протягом яких люди не отримували заробітну плату, не увійшли до їхнього трудового стажу і, відповідно, не будуть враховуватися при подальшому нарахуванні пенсій.

Категорія: Новини


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: