Подивитися виставки в культурному центрі може кожен бажаючий у вільному доступі. Також екскурсійний супровід можуть запропонувати співробітники управління культури міськради або художники і майстри народної творчості, чиї роботи представлені на виставках. З початком канікул серед відвідувачів дому Української культури побільшало дітей, які зараз відпочивають у літніх пришкільних таборах, – розповіла головний спеціаліст управління культури Житомирської міськради Альона Сердечна:
"Екскурсії розписані вже на два тижні вперед, більше ста дітей-відвідувачів у нас кожного дня. От і сьогодні вже перші діти прийшли, ми з ними спілкуємось, все показуємо, вони нам багато питань ставлять і ми намагаємося на все відповісти, адже вони дуже допитливі і їм все цікаво".
Серед нових експозицій в Українському домі є виставка художниці Ольги Дідківської. Її надзвичайно яскраві, колоритні твори об’єднані тематикою "З Україною в серці". Поруч із художніми полотнами – авторські гобелени і оригінальні текстильні композиції. А сама виставка стала втіленням дитячої мрії, зізнається художниця:
"В дитинстві, коли я проїжджала повз цього будинку, дивилась на нього і здавалося, що це якійсь казковий палац, завжди мріяла сюди просто зайти. Тепер тут Дім Української культури і сталось так, що я сюди завітала зі своєю виставкою про українську Україну. І мені би хотілося, щоб тут були саме такі експозиції: про гарну землю родючу, про гарних людей, мужніх чоловіків, нев'янучу красу жінки".
В Українському домі сьогодні також можна побачити історико-етнографічну виставку чеської громади Житомирщини, доробок гуртківців центру науково-технічної творчості учнівської молоді (Петриківський розпис, різьблення по дереву, композиції з соломки "павучки"), авторську порцеляну відомої художниці Олени Славової та вернісаж, представлений житомирським осередком Національної спілки художників України. Увагу відвідувачів також привертає український національний одяг. Цікаво, що це сучасні костюми з екологічних матеріалів, виготовлені майстрами народної творчості з відтворенням техніки пошиття і автентичних вишитих узорів житомирського Полісся.