У цьому депутатів міської ради під час сесії запевнив Сергій Колесник – директор комунального підприємства КАТП, у підпорядкуванні якого знаходиться житомирський полігон твердих побутових відходів: "Хочу доповісти, що на сьогодні з умовних шести карт на нашому полігоні чотири є діючими. Це я кажу, як фахівець і як керівник підприємства-балансоутримувача полігону. Ми можемо навіть в три рази, ніж сьогодні ми завозимо, збільшити обсяг, не порушуючи регламент роботи полігону і правила поводження з твердими побутовими відходами, не залучаючи при цьому додатково людей чи техніку. Ми працюємо, як і працювали. У нас питань немає".
За словами житомирського міського голови Сергія Сухомлина, Житомир щодня приймає зі Львова по 4-6 машин зі сміттям: "Не тільки Житомир підставив плече Львову. Наскільки я знаю, Львів домовляється із Запоріжжям і з іншими містами для того, щоб це сміття не приймати на Львівському полігоні, поки тривають пошукові роботи".
Нагадаємо, після пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі біля Львова процес вивозу відходів з обласного центру значно ускладнився – Львову доводиться просити допомоги у міст інших регіонів. Зараз на сміттєзвалищі відновили пошук зниклого там співробітника комунального підприємства.
25 березня житомиряни стали свідками того, як ремонтники ліквідовують яму з водою на перехресті вулиць Покровської та Грушевського, засипаючи її зрізаним асфальтом...
У 1989 році на вулицях Житомира з’явився незвичайний трамвай. Маленький, гарно розмальований, без звичних автоматичних дверей. Вагоновод в ньому стояв на відкритій посадковій платформі і попереджав ...