Новодрук стане у нагоді не лише для туристів, які бажають познайомитися з містом, а й для городян, яким знадобиться звикнути до 120 нових назв. Саме стільки топонімічних об'єктів були перейменовані в обласному центрі згідно законодавства про декомунізаціію. Зауважимо, що сьогодні в місті нараховується 840 вулиць, провулків та майданів.
На подію довідковим буклетом швидко відгукнулось краєзнавче видавництво "Волинь". Окрім картосхеми, він вміщує короткі нариси про цікаві куточки Житомира. Це 19 сюжетів і 17 фотографій, що й дало назву проспекту – "17 "миттєвостей" міста над Тетеревом". "Таким чином цей буклет виконує дві функції: з одного боку дає інформацію про перейменовані об'єкти, з іншого боку ми пропонуємо таку живу, написану легкою мовою інформацію, замітки про те, що можна побачити в нашому місті з цікавих об'єктів. Я знаю, що попереднє таке видання, ще зі старими назвами вулиць, користується попитом у приїжджих і туристів, тому що можна легко зорієнтуватися в місті на основних вулицях, а також прочитати щось цікаве про ті об'кти, на яких туристи побували". Автор проекту і видавець Георгій Мокрицький також розповів, що наявні можливості дозволили випустити дві тисячі примірників. Половину накладу замовило й профінансувало управління культури міськради в якості традиційних подарунків для офіційних делегацій та гостей Житомира. Решту буклетів можна придбати в спеціалізованих поліграфічних павільйонах і магазинах міста.
Отож, наступна зупинка - 1914 рік. Житомирський трамвай зустрів нові проблеми, пов’язані з початком Першої Світової війни, початком бойових дій і наближення міста до фронту...