Депутати обласної ради внесли зміни до бюджету » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Депутати обласної ради внесли зміни до бюджету

Автор: news_maker от 21-07-2016, 15:31, Переглядів: 924

Депутати обласної ради внесли зміни до бюджету

21 липня, на п’ятій сесії обласної ради сьомого скликання депутати прийняли рішення про зміни до обласного бюджету на 2016 рік.

Обласна державна адміністрація подала пропозиції щодо внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік, які були розглянуті на всіх депутатських комісіях.

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ганна Ємченко поінформувала депутатів про те, куди будуть спрямовані кошти: «Кошти обласного бюджету спрямовуються на ряд найважливіших питань. Крім цього, 9,9 млн грн спрямовуються районам та містам».

З обласного бюджету спрямовуються кошти в сумі 51,1 млн грн на різне призначення, з них 23 млн 350,5 тис. грн спрямовуються на охорону здоров’я, а саме: 1,5 млн на лікування онкохворих, 13 млн грн на придбання нового комп’ютерного томографа, 4,5 млн грн на відновлення роботи ангіографа, 1,5 млн грн Житомирському обласному перинатальному центру на придбання і ремонт обладнання, 100 тис. грн на придбання слухових апаратів для дітей та 400 тис. грн на придбання лікувального харчування для дітей, які хворіють на фінілкетонурію.

Також 670 тис. грн спрямовані на забезпечення пожежної безпеки та 14,9 млн грн інші Програми.

Крім цього, 500 тис. грн виділено на лікування учасників АТО за межами країни і 500 тис. грн на реабілітацію учасників АТО в наших лікувальних закладах, а також 1,5 млн грн на Програму стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: