На Житомирщині поліцейські викрили підприємливих ділків, які незаконно виготовляли деревне вугілля » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині поліцейські викрили підприємливих ділків, які незаконно виготовляли деревне вугілля

Автор: news_maker от 10-08-2016, 13:56, Переглядів: 1133

На Житомирщині поліцейські викрили підприємливих ділків, які незаконно виготовляли деревне вугілля

Працівники Ємільчинського відділення поліції разом з екологами виявили у районі два підпільні виробництва, що забруднюють атмосферне повітря. Поліцейські вилучили обладнання, готову продукцію та деревину і встановили власників підпільного бізнесу. Розпочато кримінальні провадження.

- Поблизу с. Ганнівки наша слідчо-оперативна група разом з представниками Житомирської екологічної інспекції помітили клуби диму, що підіймалися над лісовим масивом. На місці події поліцейські виявили, що на подвір’ї закинутої хати, розташованої на деякій віддалі від села, встановлено 5 металевих конструкцій, ймовірно, пристосованих для виготовлення деревного вугілля, - розповідає начальник Ємільчинського відділення поліції Микола Нишпал.

Під час огляду правоохоронці встановили, що 3 спеціальні ємності у цей час використовувались для виготовлення вугілля. Про це свідчив дим, що йшов зі спеціально виготовлених отворів, а також частини деревини та попіл під ємностями.

- Місцеві жителі розповіли, що хата та все майно належить приїжджому чоловікові. Через його діяльність повітря у населеному пункті постійно задимлене, від чого потерпають люди, - продовжує Микола Нишпал. - Як ми з’ясували, це 32-річний киянин.
Поліцейські вилучили 5 бочок, 110 поліпропіленових мішків з готовим продуктом, а також близько 22 метрів кубічних деревини берези.

Цього ж дня у с. Синявці працівники поліції виявили пристосовані бочки з отворами, під якими знаходились частини недогорілої деревини та попіл. Одна з ємностей у цей час використовувалась для виготовлення деревного вугілля, біля неї працювали кілька місцевих жителів. Чоловіки пояснили, що їх винайняв 33-річний житель Київської області, який і є власником цього обладнання, продукції та приготованої для переробки деревини.
Поліцейські вилучили 6 бочок, 762 мішки з готовим вугіллям та 50 метрів кубічних деревини.
Нині за обома фактами розпочато кримінальні провадження за ч. 1 ст. 241 (Забруднення атмосферного повітря) Кримінального кодексу України.
Забруднення або інша зміна природних властивостей атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров'я людей або для довкілля речовинами, відходами або іншими матеріалами промислового чи іншого виробництва внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи для довкілля караються штрафом від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років.

На Житомирщині поліцейські викрили підприємливих ділків, які незаконно виготовляли деревне вугілля
На Житомирщині поліцейські викрили підприємливих ділків, які незаконно виготовляли деревне вугілля

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: