Робоча група перевірить процес реорганізації школи у Романівському районі » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Робоча група перевірить процес реорганізації школи у Романівському районі

Автор: news_maker от 8-09-2016, 14:28, Переглядів: 974

Робоча група перевірить процес реорганізації школи у Романівському районі

8 вересня, у Житомирі відбулась акція жителів с. Товща Романівського району проти реорганізації школи. Батьки та вчителі Товщанської школи вимагають повернути статус школі І-ІІ ступенів.

За інформацією відділу освіти Романівської райдержадміністрації, з 2 вересня 18 учнів (3 учнів – 6 клас, 5 учнів – 7 клас, 10 учнів – 8 клас), які проживають в с.Товща, не приступили до навчання в Романівській гімназії.

Вислухати та вирішити проблему мітингуючих вийшов начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА Вадим Калінін. Він зазначив, що відповідно до рішення депутатів Романівської районної ради Товщанську ЗОШ І-ІІ ступенів реорганізовано в навчальний заклад І ступеня.

«Вплинути на рішення, яке прийняли депутати Романівської райради, не може ні управління освіти і науки ОДА, ні керівництво ОДА. Вчора відбулась позачергова сесія районної ради, під час якої депутати не проголосували за включення до порядку денного питання про повернення статусу Товщанської ЗОШ І-ІІ ступенів. Тому я бачу два шляхи вирішення проблеми: або зміна рішення сесії місцевого органу самоврядування, або вирішення питання у судовому порядку», – підкреслив Вадим Калінін.

Крім цього, він наголосив, що в учням 5-9 класів було запропоновано продовжити навчання на вибір в Романівській гімназії, Червонохатківській ЗОШ І-ІІ ст. або Биківській ЗОШ І-ІІІ ст. Підвезення дітей шкільним автобусом та безкоштовне харчування повністю забезпечене.

Разом з тим, Вадим Калінін запевнив батьків, що вже завтра робоча група у складі представників управління освіти і науки Житомирської ОДА, Романівської РДА, юристів та інших фахівців детально дослідить процес законності реорганізації школи, вивчить всі документи та рішення безпосередньо на місці конфлікту.

Проте той факт, що учні вже тиждень не відвідують навчальний заклад – є неприпустимим, а перешкоджання батьків в отримуванні якісної освіти – протизаконним. Поведінка батьків порушує законне право їх дітей на здобуття освіти. Тому з метою перевірки неналежного виконання батьківських обов’язків всі матеріали буде передано відповідним правоохоронним органам.

Робоча група перевірить процес реорганізації школи у Романівському районі
Робоча група перевірить процес реорганізації школи у Романівському районі

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: