Житомирський поет отримав перемогу на Міжнародному літературному конкурсі "Стильне перо" » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирський поет отримав перемогу на Міжнародному літературному конкурсі "Стильне перо"

Автор: news_maker от 28-09-2016, 11:21, Переглядів: 686

Житомирський поет отримав перемогу на Міжнародному літературному конкурсі "Стильне перо"

Претендентів на головний приз журі відбирало серед шести сотень учасників з різних країн світу. 10-й Міжнародний конкурс проходив за трьома номінаціями: "Бардівська пісня", "Проза" і "Поезія". За умовами відбору, приймалися російськомовні та німецькомовні роботи. Головний приз конкурсу в номінації "Лірична поезія" дістався українцю, нашому землякові Олегу Озорянину: "Коли я приїхав до Німеччини на конкурс, то дуже хвилювався. Особливо під час церемонії, коли оголошували 4, 3, 2 місце, потім переходили до іншої номінації. А про мене ніхто не згадував. А тому для мене стало повною несподіванкою, коли перше місце лауреата фестивалю було присуджене мені. В номінації "Проза" виграв болгарин, в "Бардівській пісні" – австралійка, а я став єдиним представником України серед переможців. Отримав грамоту, кубок, але головним призом було те, що мене прийняли до Міжнародної гільдії письменників".

Олег Озорянин – приватний підприємець, за професією інженер-електронник. Перші проби пера зробив 30 років тому, і відтоді побачили світ дві збірки віршів Олега Озорянина, наразі автор працює над третьою книгою поетичних творів. Також на вірші житомирянина написано біля 30 пісень.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: