Житомирські землевпорядники завершили відкриття поземельних книг в електронному форматі » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирські землевпорядники завершили відкриття поземельних книг в електронному форматі

Автор: news_maker от 18-10-2016, 10:18, Переглядів: 585

Житомирські землевпорядники завершили відкриття поземельних книг в електронному форматі

Державні кадастрові реєстратори Житомирщини завершили переведення інформації про земельні ділянки у електронний формат. Спеціалісти оцифрували 573379 поземельних книг, що становить 100% від запланованої кількості. Таким чином, на сьогодні повністю сформовано електронну базу даних про земельні ділянки Житомирської області.

Найбільше поземельних книг перевели у електронний формат у Житомирському (близько 52000), Новоград-Волинському (майже 37000), Радомишльському (близько 29000) Чуднівському (близько 28000), Овруцькому (майже 27000) районах області.

При переведенні поземельних книг у електронний формат проводиться аналіз повноти та достовірності відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру земель та інших кадастрів до бази Державного земельного кадастру. Публічні дані про земельні ділянки надають доступ до реєстру власників земель та пришвидшують процес надання адміністративних послуг в он-лайн режимі.

Довідково:

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів тощо.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: