МФК «Житомир» розгромив Олімпік » Новини Житомира

МФК «Житомир» розгромив Олімпік

Автор: news_maker від 17-01-2017, 12:31, переглядів: 1 073

14 січня, відновилися ігри чемпіонату Житомира з футзалу. Цього дня юнацька команда МФК «Житомир» в рамках першого матчу ІІ кола чемпіонату міста з футзалу в ІІ лізі зустрілася з «Олімпіком» на майданчику СОК «Динамо». Житомиряни починали матч у якості фаворитів, але вже з перших хвилин гра не заладилася і як результат - пропущений м'яч вже на 8 хвилині. Всі спроби відігратися завершувалися невдачею.

Переломити хід поєдинку підопічним Віктора Шиманського вдалося лише на 33 хвилині, коли Давид Медведчук зумів таки зрівняти рахунок. А вже за хвилини Денис Бланк вивів «житомирян» уперед. Після цього МФК «Житомир» швидко і впевнено довершив розгром суперника.

Фінальний свисток зафіксував першу в 2017 році перемогу МФК «Житомир» з рахунком 5:1.

Наступний матч чемпіонату Житомира з футзалу очікується цими вихідними, 21-22 січня. А вже 17 січня основна команда МФК «Житомир» стартуватиме на меморіалі Макарова.

Категорія: Новини / Фото