Житомиряни відтепер мають можливість контролювати роботу комунальної техніки » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомиряни відтепер мають можливість контролювати роботу комунальної техніки

Автор: news_maker от 20-01-2017, 20:37, Переглядів: 1169

Житомиряни відтепер мають можливість контролювати роботу комунальної техніки

Компанія «Дозор Україна» розробила веб-сайт «Моніторинг комунального транспорту».(https://comm.dozor.tech/) Відтепер кожен житомирянин в режимі реального часу може бачити всю комунальну техніку у місті.

«Дана програма створена для того, щоб кожен житомирянин зміг подивитись кількість техніка, та де вона працює у місті. Тобто здійснювати повний контроль за роботою всієї комунальної техніки міста. Наступним завдання є встановлення, окрім GPS-трекерів, додаткових пристроїв на техніку, що дозволять контролювати не лише місцезнаходження, а й безпосередньо саму роботу механізму. Ми будемо встановлювати додаткові пристрої на всю техніку комунальних підприємств, у тому числі й на екскаватори, що виїжджають на аварійні роботи. Вся ця інформація буде відображатися на сайті “Моніторинг комунального транспорту”», – розповідає міський голова Сергій Сухомлин.

Комунальна техніка, за місцезнаходження якої можна спостерігати на сайті, розподілена за трьома видами робіт: прибирання міста, вивіз сміття та ремонтні роботи.

За допомогою сайту можна визначити:
місцезнаходження кожного транспортного засобу;
належність до комунального підприємства і номерний знак;
напрямок руху кожної машини.

Також комунальне підприємство «Житомиртранспорт», яке буде займатись моніторингом рухомого складу, отримує широкі можливості для контролю міського транспорту: відстежувати час виїзду і заїзду транспорту в автопарк, будувати графіки і маршрути руху як у режимі реального часу, так і будувати звіти за обраний період, моніторити перевищення швидкості та ряд інших функцій.

Впровадження моніторингу дозволить звести до мінімуму нераціональне використання техніки.Житомиряни відтепер мають можливість контролювати роботу комунальної техніки

Житомиряни відтепер мають можливість контролювати роботу комунальної техніки

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: