На Житомирщині стартувала операція "Первоцвіт - 2017" » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині стартувала операція "Первоцвіт - 2017"

Автор: news_maker от 9-03-2017, 11:23, Переглядів: 698

На Житомирщині стартувала операція "Первоцвіт - 2017"

У зв’язку з цим передбачено ряд природоохоронних заходів: активізувати державний нагляд (контроль) за охороною, використанням та реалізацією рослин занесених до Червоної книги України та інших природоохоронних списків у весняний період 2017 року; звернутися до місцевих органів виконавчої влади з пропозицією прийняття відповідних рішень щодо охорони рослин занесених до Червоної книги України та інших природоохоронних списків, заборони торгівлі ними на ринках та поза їх межами; роботу зосередити в місцях збору, транспортування та збуту рослин, шляхах перевезення та в пунктах пропуску через державний кордон.

За порушення Порядку придбання чи збуту об'єктів рослинного світу занесених до Червоної книги України або таких, що охороняються відповідно до міжнародних договорів України передбачена відповідальність за статтею 88-1 КУпАП у вигляді штрафу на суму від ста (1700 грн.) до двохсот п’ятнадцяти (3655 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об'єктів рослинного світу чи без такої.

За порушення Погіршення середовища перебування (зростання) рослин, види яких занесені до Червоної книги України, знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх з природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) рослин цих видів у ботанічних садах, дендрологічних та зоологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі та пошкодження накладається штраф за статтею 90 КупАП на громадян від двадцяти (340 грн.) до тридцяти (510 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб - від тридцяти (510 грн.) до п'ятдесяти (850 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого.

Крім того, за один экземпляр незаконно добутої рослини занесеної до Червоної книги України передбачена відповідна компенсація за її знищення, наприклад: черемша (цибуля ведмежа) за рослину – 62 грн. шафрани (крокуси), підсніжники від 49 грн. до 62 грн. в залежності від виду, сон трава від 37 грн. до 62 грн. в залежності від виду.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: