64 млн грн планують зекономити завдяки оптимізації інтернатних закладів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

64 млн грн планують зекономити завдяки оптимізації інтернатних закладів

Автор: news_maker от 18-03-2017, 15:51, Переглядів: 906

64 млн грн планують зекономити завдяки оптимізації інтернатних закладів

Будівництво корпусу лікувального закладу, школи або 2 садочків, чи 2 кілометри доріг, чи повна термосанація 10-12 шкіл, чи створення європейських умов у десятках навчальних закладів – такі проекти можна реалізувати за 64 млн грн.

А це саме така сума, яку можна економити щороку, реформувавши інтернатні заклади у Житомирській області, при цьому не утискаючи прав дітей.

У деяких інтернатних закладах Житомирщини на 2017 рік вартість навчання та перебування однієї дитини доходить до 150 тисяч гривень. Чи багато батьків мають можливість вкладати у свою дитину такі кошти? І які умови мають бути за цю ціну? Натомість діти у таких закладах виділених коштів на себе явно не відчувають.

Крім того, в інтернатних закладах області кількість працівників майже дорівнює кількості вихованців. Виходить, що на одну дитину – один працівник. Ні обласний, ні державний бюджети не потягнуть оплачувати індивідуальну няньку кожній дитині. Навіть і за таких умов і виховання, і навчання бажає кращого.

Створювати комфортні умови для життя, забезпечувати якісне навчання з кваліфікованими викладачами – саме такою є мета оптимізації інтернатних закладів. А збереження самих інтернатів та нефункціональних ставок – нераціональне рішення, яке не принесе жодної користі для дітей.

Залишати дітей на вулиці ніхто не збирається. Батькам запропонують обрати заклад з кращими умовами або ж альтернативну форму навчання.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: