Олена Галагуза ініціює створення нової робочої групи з оптимізації інтернатних закладів » Новини Житомира
 
 


Олена Галагуза ініціює створення нової робочої групи з оптимізації інтернатних закладів

Автор: news_maker від 22-03-2017, 18:45, переглядів: 1 206

Олена Галагуза ініціює створення нової робочої групи з оптимізації інтернатних закладів

Нова робоча група з питань оптимізації мережі інтернатних закладів Житомирської області має складатися з представників медичної сфери та експертів.

На цьому наголосила депутат обласної ради Олена Галагуза сьогодні, 22 березня, під час прес-конференції щодо ситуації з реорганізацією інтернатів Житомирщини.

«Плануємо ініціювати створення нової робочої групи з питань оптимізації інтернатних закладів, куди входитимуть фахівці, медики, а також проведення повного аудиту цих закладів. Будемо тепер все робити публічно і говорити тільки правду», – зазначила Олена Галагуза.

Під час прес-конференції учасники обговорили і майбутній розвиток інклюзивної освіти на Житомирщині.

Зокрема, директор школи «Всесвіт» Марія Левченко розповіла, що у них інклюзія запроваджена з 2007 року. Сьогодні у школі навчається 17 дітей з особливими потребами, з якими працюють педагоги, психологи, логопеди та ін. «У нас всі мають рівні права на розвиток. Інтернати натомість мають стати ресурсними центрами для інклюзивної освіти – допомагати підручниками, методиками», – наголосила вона.

Як приклад – Владислав, який перебував в інтернаті та вимовляв лише одне слово, навчаючись протягом року у школі «Всесвіт» та проживаючи в англомовній сім’ї, вже розмовляє і українською, і англійською мовами, знає, як добратися до школи та має друзів.

Олена Галагуза ініціює створення нової робочої групи з оптимізації інтернатних закладів

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: