Щомісяця спортсмени Житомирщини отримуватимуть 50 стипендій від облдержадміністрації » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Щомісяця спортсмени Житомирщини отримуватимуть 50 стипендій від облдержадміністрації

Автор: news_maker від 28-03-2017, 15:18, переглядів: 908

Щомісяця спортсмени Житомирщини отримуватимуть 50 стипендій від облдержадміністрації

Стипендії у розмірі від 800 до 4000 гривень отримуватимуть провідні спортсмени області щомісяця у 2017 році за кошти обласного бюджету. Про це йдеться у розпорядженні голови облдержадміністрації Ігоря Гундича №63 "Про забезпечення матеріального стимулювання провідних спортсменів області та їх тренерів з метою належної підготовки та участі в Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи", яке набирає чинності 28 березня, з дня офіційного опублікування. Документом затверджено Положення про стипендії Житомирської обласної державної адміністрації для провідних спортсменів області, норми визначення кращих спортсменів за результатами змагань та нормативи матеріальної винагороди спортсменам області та їх тренерам за результатами участі у змаганнях. "Встановлюється 50 щомісячних стипендій у розмірі: 10 стипендій по 4000 грн; 10 стипендій по 2800 грн; 10 стипендій по 1400 грн; 10 стипендій по 1000 грн; 10 стипендій по 800 грн", – зазначається у Положенні. Процес виплати стипендій забезпечує управління сім’ї, молоді та спорту ОДА. За словами начальника управління Світлани Гресь, фінансування стипендій у порівнянні з минулим роком збільшилось вдвічі. Якщо у 2016 році спортсмени отримали стипендії Житомирської ОДА на суму 780 тис. грн, то цьогоріч в рамках реалізації Обласної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки на виплату стипендій передбачено 1 млн. 560 тис. грн.

Для того, щоб отримувати щомісячну стипендію Житомирської ОДА, спортсменам потрібно здобути місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, чемпіонатах та Кубках Європи, світу, чемпіонатах України серед дорослих, молоді та юніорів. Висунення спортсменів-кандидатів на здобуття стипендії проводять старші тренери збірних команд області з виду спорту, голови обласних спортивних федерацій (осередків Всеукраїнських спортивних федерацій), керівники фізкультурно-спортивних установ та організацій. Рішення про визначення стипендіатів приймає обласна комісія щодо призначення стипендій провідним спортсменам області, яка затверджується наказом управління сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: