Купальний сезон у гідропарку розпочнеться 1 червня » Новини Житомира
 
 


Купальний сезон у гідропарку розпочнеться 1 червня

Автор: news_maker від 7-04-2017, 16:33, переглядів: 993

Купальний сезон у гідропарку розпочнеться 1 червня

Зокрема, на засіданні прийняли рішення про заходи щодо попередження загибелі людей на водних об'єктах міста влітку 2017 року.
«З огляду на те, що в останні роки кількість людей, які відпочивають на території Гідропарку, значно зросла ми повині підготувати, як технічну складову так і організаційні моменти до початку купального сезону», - наголосив Микола Дідківський, начальник управління нс та цзн.
Таким чином до початку сезону фахівці КП «Парк» має підготувати Паспорт пляжу, наявність якого сприятиме дотримання правил безпеки.
Минулого року були факти загибелі громадян під час купального сезону. Ці ситуації пов'язані із порушенням громадянами правил безпеки.
«Для управління культури міської ради та КП «Парк», якщо є потреба, просити депутатів виділити кошти на закупівлю необхідного обладнання.
Купальний сезон вирішили розпочати 1 червня, а завершити 31 серпня. Для поширення інформації про правила поводження на воді в червні-липні планується проведення місячника безпеки на воді в місцях необладнаних для купання.
Крім того на комісії внесли зміни до Паспорту ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території міста Житомира.
Також затвердили План заходів, спрямованих на зміцнення протипожежного стану об’єктів комунальної власності міста під час пожежонебеспечних періодів 2017 року та Комплексний план заходів щодо збереження та розвитку фонду захисних споруд цивільного захисту суб’єктів господарювання міста Житомира на 2017 – 2018 роки.

Купальний сезон у гідропарку розпочнеться 1 червня

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: