Головним моментом, на який сьогодні керівники дитячих оздоровчих закладів мають звернути особливу увагу, є безпека дітей.
На цьому наголосив сьогодні, 11 квітня, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута під час засідання обласного штабу з питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей.
«Основними моментами, на які ми маємо звернути увагу, – це безпека фізична, харчова, безпека перебування дітей під час масових заходів. Підготуватися необхідно до початку оздоровчого сезону. Робоча група буде неупереджено оглядати усі заклади перед визначенням переможців тендерів. Ризикувати здоров’ям дітей ніхто не буде», – зазначив Ярослав Лагута.
Представники управлінь Держпродспоживслужби, ДСНС та Держпраці у Житомирській області закликали керівників закладів звернути особливу увагу на дезінфекцію, забезпечення питною водою, організацію протипожежної безпеки та навчання і відбір персоналу.
«У центрі нашої уваги є дитина. І як ми забезпечимо її відпочинок та оздоровлення – залежить від нас з вами», – наголосив Ярослав Лагута.
Відповідно до завдань, визначених обласною комплексною Програмою оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки, у 2017 році необхідно забезпечити оздоровлення і відпочинок 40 тисяч дітей області.
За рахунок бюджетних коштів у 2017 році заплановано оздоровити не менше 18 000 дітей області. В обласному бюджеті на оздоровлення дітей передбачені видатки в розмірі 11 млн 140,6 тис. гривень.
З 15 квітня збільшено кількість рейсів автобусного маршруту № 44 (Праці — ринок "Малинський" — вул. Бориса Тена — Гідропарк / Міське кладовище) до міського кладовища...
Подія сталася 10 квітня близько 22:10 на 2 км під’їзної дороги до автошляху Київ-Чоп, у с. Глибочиці. На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції №1...