Депутати облради започаткували стипендію ім. Д.І. Квеселевича » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Депутати облради започаткували стипендію ім. Д.І. Квеселевича

Автор: news_maker от 25-05-2017, 17:15, Переглядів: 647

Депутати облради започаткували стипендію ім. Д.І. Квеселевича

Відтепер студенти та молоді науковці Житомирського державного університету імені Івана Франка матимуть змогу отримувати стипендію обласної ради імені Д.І. Квеселевича.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 25 травня, депутати обласної ради на одинадцятій сесії сьомого скликання.

Стипендія обласної ради імені Д.І. Квеселевича призначатиметься студентам та молодим науковцям Житомирського державного університету імені Івана Франка за особливі успіхи у навчанні та участь у науково-дослідній роботі.

Виплату стипендії у розмірі двох мінімальних академічних стипендій здійснюватиме управління освіти і науки облдержадміністрації. Стипендія призначатиметься на 1 рік.

Також виплата стипендії може бути і припинена у разі порушення стипендіатом навчальної дисципліни, виїзду за кордон на навчання або переїзду на постійне місце проживання за межі Житомирської області.

Довідково. Дмитро Іванович Квеселевич – український перекладач та лексикограф, доктор філологічних наук, професор; автор дев'яти словників, двох монографій і більше 100 наукових статей з мовознавства. Народження трудова діяльність науковця пройшла у Житомирі. У приміщенні Інституту іноземної філології ЖДУ імені Івана Франка Д. І. Квеселевичу встановлена меморіальна дошка.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: