Табір "Супутник" оздоровив у 2012 році рекордну кількість дітей » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Табір "Супутник" оздоровив у 2012 році рекордну кількість дітей

Автор: news_maker від 17-10-2012, 15:16, переглядів: 1 766

Табір "Супутник" оздоровив у 2012 році рекордну кількість дітей

Директор комунального підприємства «Реклама» Володимир Шуст у своєму виступі зазначив, що підприємство докладає усіх зусиль, щоб створити прекрасні умови для оздоровлення та відпочинку дітей. Вперше цього року проведено чотири зміни, в яких оздоровлено 837 дітей. Для порівняння у 2010 році із запланованих 600 путівок використано було лише 390, у 2011 році – 615.

Серед тих, хто відпочивали у таборі – 245 дітей пільгових категорій та 8 супроводжуючих. Цьогоріч було організовано шестиразове харчування дітей із розрахунку 37 грн. на одну дитину вдень, тоді як у попередні роки воно було 4 та 5-ти разове. Вперше також організовано власну випічку кондитерських та булочних виробів. Це вдалося зробити за рахунок безпосередніх зв’язків з виробником, без оплати послуг посередників.

«На підготовку позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник» до початку літнього оздоровчого сезону та для відновлення і поліпшення матеріально-технічної бази витрачено 392,8 тис. грн. коштів підприємства, тоді як у 2009 році тільки 100 тис. грн.», - відзначив Володимир Шуст. Він також повідомив, що вперше в цьому році від реалізації путівок одержано близько 1,5 млн. грн. і вже є прибуток, хоч в попередні роки це була збиткова діяльність.

У таборі було організовано продумане, цікаве, захоплююче дозвілля. Зокрема, Центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді проводились лекційно-тренінгові заняття з питань профілактики негативних явищ та впровадження цінностей здорового способу життя, зустрічі і бесіди з питань профілактики ВІЛ/СНІДу, ранніх статевих стосунків та небажаної вагітності, ігротеки. Впродовж літа проведено п’ять концертно-розважальних заходів Центру соціальних служб за участю громадської організації «Артлайн», міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради, міського палацу культури та молодіжних естрадних виконавців. Вперше міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запроваджено майстер-класи фолк-дизайну з мистецтва орігамі.

У цьому й в наступні роки зміцнюється матеріальна база табору і його можливості. За словами директора КП «Реклама» В.П.Шуста вже на осінні канікули планується прийняти у табір 125 дітей на відпочинок.
Табір "Супутник" оздоровив у 2012 році рекордну кількість дітей

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: