Представники громадськості, які претендують на членство в Громадській раді, зібралися вчасно. Але засідання одразу розпочалося із гучної суперечки. Причина – відмова 23 претендентам на участь в Установчих зборах через, цитуємо, "невчасно усунені недоліки". Представник однієї з громадських організацій Ігор Пірожок заявив, що ініціативна група допустила низку порушень під час розгляду заяв від претендентів, зокрема: "Ініціативна група спрацювала із порушенням законодавства. 23 організації, які не потрапили сюди, подав документи, з них для 16 була причина одна – немає печатки. При чому, нагадаємо, що вже два місяці, як печатки не існує як такої. Також були вимоги якихось бланків, що також не передбачено законодавством. Насправді, чим більше організацій прийшли б на Установчі збори, тим краще".
В якомога більшому представництві абсолютно всіх громадських організацій в установчих зборах зацікавлена й влада, зазначив запрошений на збори заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута: "Облдержадміністрація зацікавлена в якомога більшому представництві абсолютно всіх громадських організацій в установчих зборах. І категорично проти, якщо документи за будь-яких надуманих причин або з порушенням процедури документи у когось або не приймаються, або приймаються з порушенням. Мені хотілося б, щоб з усіх районів з усі громадських організацій максимальна кількість змогла в законний спосіб подати документи, а вже з них обрати тих найбільш достойних (до складу громадської ради при облдержадміністрації - ред.), яких сама громадськість уповноважить брати в цьому участь".
В результаті півторагодинних суперечок учасники зборів вирішили ще раз перевірити документи всіх громадських організацій, які забажали стати учасниками Громадської ради. І вже через тиждень зібратися знову з новими списками допущених до Установчих зборів організацій. Нагадаємо, що в цьому році до Житомирської ОДА надійшло 96 заяв від бажаючих стати членами Громадської ради, 23-ом з них відмовили. Всього, за Положенням, кількісний склад Громадської ради не може становити більш як 35 осіб.
У 1989 році на вулицях Житомира з’явився незвичайний трамвай. Маленький, гарно розмальований, без звичних автоматичних дверей. Вагоновод в ньому стояв на відкритій посадковій платформі і попереджав ...
Тролейбуси ЛАЗ E183 стали першими низькопідлоговими тролейбусами в Житомирі, позначивши новий етап розвитку громадського транспорту в місті. У 2007 році місто закупило 6 таких одиниць...