Суд залишив дійсним розпорядження міського голови про перейменування вулиць Житомира » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Суд залишив дійсним розпорядження міського голови про перейменування вулиць Житомира

Автор: news_maker от 5-08-2017, 09:24, Переглядів: 712

Суд залишив дійсним розпорядження міського голови про перейменування вулиць Житомира

У п’ятницю, 4 серпня, Корольовський районний суд м.Житомира виніс остаточне рішення у справі щодо скасування дії розпорядження міського голови про перейменування вулиць Житомира.

Суд залишив в силі всі перейменовані назви вулиць відповідно до розпорядження міського голови №112 від 19 лютого 2016 року.

«Суд фактично відмовив позивачу у всіх вимогах і визнав недійсним розпорядження лише в частині демонтажу декількох анотаційних та пам’ятних дощок. Відповідно до цього рішення Житомирська міська рада не зобов’язана встановлювати назад демонтовані дошки, пам’ятники і не зобов’язана змінювати назви вулиць. Міська рада відповідно до змісту рішення суду виграла у цьому судовому спорі», – розповіла заступник директора юридичного департаменту Марина Кузнєцова.

Судовий процес по даній справі розпочався у вересні 2016 року, за цей час відбулось понад десять судових засідань. Позивачем був Інокентій Челпанов – фізична особа, пенсіонер. Позицію міського голови на судових засіданнях представляла заступник директора юридичного департаменту Марина Кузнєцова.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: