Працівники ДП «Україна» мають отримати свої паї на початку наступного року » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Працівники ДП «Україна» мають отримати свої паї на початку наступного року

Автор: news_maker от 10-08-2017, 10:10, Переглядів: 854

Працівники ДП «Україна» мають отримати свої паї на початку наступного року

Працівники ДП «Україна» Черняхівського району(колишнє науково-дослідне господарство «Україна» Житомирського агроекологічного університету) мають отримати свої земельні та майнові паї на початку наступного року.

Підтримує позицію працівників та пенсіонерів підприємства і керівництво Житомирської облдержадміністрації.

«Ви маєте на сьогодні усі умови, щоб завершити процедуру приватизації та отримати у власність свої паї. Для цього у вас є підтримка голови ОДА Ігоря Гундича та порозуміння з керівництвом Фонду держмайна в області. Ви заслужили ці землі своєю працею. Щоб дійти до позитивного результату, вам потрібно і надалі діяти згуртовано», – наголосив начальник управління агропромислового розвитку ОДА Руслан Кирилюк сьогодні, 9 серпня, під час зборів колективу ДП «Україна».

Більше 300 працівників підприємства мають отримати майнові та земельні паї. ДП «Україна» ще у 2015 році було внесено у перелік об’єктів державної власності, що підлягають приватизації. Проте процедуру ніяк не вдавалося завершити через бюрократичні перепони.

На зборах колективу люди розпочали процедуру заново: за результатами голосування учасниками зборів встановлено, що ДП «Україна» перетворюється на КСП «Україна-Черняхів». Найближчим часом буде уточнено списки осіб, хто має право на отримання паїв. Уповноважена особа збиратиме документи від кожного заявника, які відправить до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

За словами представників Фонду держмайна в області, уся процедура приватизації підприємства триватиме близько 7-8 місяців.

Розпаювати між працівниками підприємства мають близько 2,2 тисяч гектарів землі.

Працівники ДП «Україна» мають отримати свої паї на початку наступного року
Працівники ДП «Україна» мають отримати свої паї на початку наступного року

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: