Жителям Бердичівського району, чиї будинки постраждали від граду, буде виплачено матеріальну допомогу » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Жителям Бердичівського району, чиї будинки постраждали від граду, буде виплачено матеріальну допомогу

Автор: news_maker от 17-10-2017, 21:44, Переглядів: 458

Жителям Бердичівського району, чиї будинки постраждали від граду, буде виплачено матеріальну допомогу

Наразі здійснюється підготовка Порядку, відповідно до якого жителям Бердичівського району, чиї будинки постраждали від граду, буде виплачено матеріальну допомогу на відновлення дахів.

Про це повідомив голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський.

За його словами, кошти з резервного фонду області у сумі 1,5 млн грн надійшли до районного бюджету минулого тижня. Наразі здійснюється підготовка Порядку, за яким жителі району зможуть отримати компенсацію для відновлення даху у пошкоджених градом будинках. Паралельно уточнюється реєстр осіб, в якому зазначається, яких збитків завдала негода будинку та яку допомогу сім’ї вже надали.

Едуард Томашевський зазначає, що Порядок буде затверджено депутатами районної ради на сесії, яка запланована на цю п’ятницю, 20 жовтня.

Після затвердження Порядку, яким визначається середній розмір компенсації для осіб для відновлення дахів пошкоджених будинків, жителі району отримають матеріальну допомогу відповідно до наданих актів.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: