Прокуратура наполягає на демонтажі лічильників, які протиправно встановив ПАТ «Житомиргаз» » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Прокуратура наполягає на демонтажі лічильників, які протиправно встановив ПАТ «Житомиргаз»

Автор: news_maker от 3-11-2017, 20:17, Переглядів: 715

Прокуратура наполягає на демонтажі лічильників, які протиправно встановив ПАТ «Житомиргаз»

Житомирська місцева прокуратура, в інтересах територіальної громади міста Житомира, в особі Житомирської міської ради, заявила позов про визнання протиправним встановлення ПАТ «Житомиргаз» загальнобудинкових вузлів обліку природного газу на багатоповерхових житлових будинках житомирян.
Йдеться про те, що ПАТ «Житомиргаз», порушивши низку вимог чинного законодавства, встановило у 116 житлових будинках м. Житомир загальнобудинкові вузли обліку природного газу.
Зокрема, лічильники встановлено за відсутності декларації про початок виконання будівельних робіт, зареєстрованої у передбаченому законом порядку. Крім цього, вимірювальні прилади встановлено без згоди балансоутримувачів житлових будинків та мешканців будинків.
У подальшому, на підставі показів цих лічильників, публічне акціонерне товариство необґрунтовано проводило розрахунки за надані послуги з газопостачання та, відповідно, встановлювало мешканцям будинків плату за використання газу, що викликало хвилю обурення у споживачів.
На даний час позов місцевої прокуратури перебуває на розгляді у Корольовському районному суді м. Житомира.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: