15 вересня, відбулась фінальна гра з футзалу на кубок Житомирського міського голови, ігри проходили протягом серпня – вересня у спортивних комплексах ФОК та «Динамо»...
У Житомирі з’явиться ще два дитячих будинки сімейного типу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які будуються на провулку Евеліни Ганської, 33-33А...
16 вересня, на засіданні виконавчого комітету присутні погодили змінити назву пам’ятного знаку/композиції на честь воїнів-захисників Вітчизни на Сході України...
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...