3 січня в районі залізничного вокзалу Житомира перехожі врятували дитинча козулі – тварина була голодна та знесилена і пішла за людьми всередину торгового центру. Нині козуленя знаходиться на перетримці – його хочуть передати до зоопарку, бо в дикій природі воно не виживе...
З 1 січня 2021 року громадські туалети у Житомирі стали безкоштовними. Відповідне рішення виконавчий комітет міської ради ухвалив на останньому засіданні в 2020 році...
4 січня, в Житомирській міській раді відбулася соціальна акція «Різдво в коробці» - спільний проєкт YMCA Kyiv, Благодійного фонду «Карітас-Житомир» та Житомирського міського центру соціальних служб міської ради. Захід є продовженням Новорічно-різдвяних вітальних акцій у місті...
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...