Стало відомо, де у Житомирі можна буде придбати новорічні ялинки » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Стало відомо, де у Житомирі можна буде придбати новорічні ялинки

Автор: news_maker от 27-11-2017, 20:36, Переглядів: 654

Стало відомо, де у Житомирі можна буде придбати новорічні ялинки

Голова облдержадміністрації Ігор Гундич підписав розпорядження, відповідно до якого лісівники мають до 15 грудня утворити торговельні пункти для реалізації новорічних ялинок.

Розпорядження №460 «Про щорічні заходи щодо охорони хвойних насаджень у новорічні свята» Ігор Гундич підписав 23 листопада.

Пункти реалізації будуть утворені у спеціально визначених місцях – біля контор лісництв, розсадників, на рекреаційних майданчиках уздовж автошляхів області, на ринках сіл, селищ та міст.

Продаж новорічних ялинок на торговельних пунктах має здійснюватися з обов’язковим маркуванням –етикетками зі штрих-кодом, а також можуть бути використані пластикові бирки, призначені для маркування новорічних ялин.

Заготівля новорічних ялинок здійснюється зі спеціально створених площ – плантацій новорічних ялинок, а також за рахунок дерев, що підлягають вирубці, при проведенні рубок формування і оздоровлення лісів.

Також лісівники закликають громадян не поповнювати лави лісопорушників, адже за самовільно зрубану ялинку доведеться сплатити штраф, сума якого значно перевищує саму її вартість.

м. Житомир, вул.Бориса Лятошинського, 15, торговий пункт
м .Житомир, проспект Миру, 8, торговий пункт
м. Житомир, вул.Степана Бандери, 8, торговий пункт
м. Житомир, проспект Миру, 89, Богунське лісництво

Повний перелік адрес торговельних пунктів, де можна придбати ялинки в Житомирській області: http://oda.zt.gov.ua/igor-gundich-pidpisav-rozporyadzhennya-–-do-15-grudnya-utvoriti-misczya-prodazhu-yalinok.-adresi.html.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: