Її довжина два з половиною кілометри. Проходитиме лінія по вулиці Промисловій. За словами директора ТТУ Андрія Нечуйвітра, на реалізацію цього проекту в бюджеті передбачено більше чотирьох мільйонів гривень. У минулому році були виконані підготовчі роботи. а нині поновили фінансування, і працівники почали встановлювати бетонні опори на вулицях Промисловій і Корольова:
"Відкрили фінансування і ми уже дві партії отримали, частину їх поставили, роботи ведуться. Я думаю, що тижнів за два ми закінчимо виставляти опори. А далі – тендер по мідному кабелю проведений, переможець визначений. Тобто, я не бачу особливих причин, що ми затримаємося в чомусь".
Нині в районі вулиці Промислової працює понад півтора десятка підприємств. Як зазначав в жовтні минулого року заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук, це лише ті, які офіційно зареєстровані як юридичні особи. Працюючих на цих підприємствах більше чотирьох тисяч. Якщо всі роботи по будівництву тролейбусної лінії йтимуть за планом, наприкінці травня на Промислову поїдуть перші тролейбуси.