В обласному ліцеї для обдарованих дітей розпочнуть виховувати майбутніх майстрів спорту » Новини Житомира
 
 


В обласному ліцеї для обдарованих дітей розпочнуть виховувати майбутніх майстрів спорту

Автор: news_maker від 16-03-2018, 19:04, переглядів: 1 702

В обласному ліцеї для обдарованих дітей розпочнуть виховувати майбутніх майстрів спорту

З нового навчального року в комунальному закладі «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» запрацює спортивне відділення. Зміни до Статуту комунального закладу прийняли депутати обласної ради під час 15-ї сесії обласної ради.

Згідно зі змінами, у ліцеї, окрім науково-практичної підготовки учнів, здійснюватиметься й спортивна підготовка. Це відділення створюється задля забезпечення відбору та спортивної підготовки обдарованих учнів, створення умов для розвитку їхніх індивідуальних здібностей з метою досягнення спортивних результатів та поповнення національних збірних команд.

До інтернату зараховуватимуть учнів після закінчення 7-8 класів, які поєднуватимуть спортивну підготовку із здобуттям відповідної середньої освіти.

За інформацією Володимира Ширми, обласний ліцей – інтернат – це найкращий варіант закладу, на базі якого можна впроваджувати спортивний профіль.

«У інтернаті передбачена можливість цілодобового проживання і харчування дітей. Оскільки під час відбору учнів перевага надаватиметься дітям із районів, то вони мають десь жити і харчуватися. Наш комунальний заклад найбільше для цього підходить. Тим більше, що на місце у ліцеї-інтернаті зможуть претендувати й діти з інших областей. З 1 вересня талановиті діти вже зможуть розпочати спортивну підготовку. У відділенні буде створено 4 класи – волейбол, футбол, боротьба та бокс. Але це ще не остаточне рішення, і до початку навчального року можуть додатися й інші види спорту», - розповів голова обласної ради.

Як зазначив Володимир Ширма, наразі тривають підготовчі роботи для відкриття відділення. Зокрема для належних умов тренування дітей у закладі буде розширено та оновлено спортивний зал, триває підбір професійних кадрів, буде збільшено фінансування ліцею-інтернату.

«Ми хочемо, щоб у майбутньому наші вихованці ставали майстрами у різних видах спорту і прославляли Житомирщину на всеукраїнському та міжнародному рівнях», - підсумував голова обласної ради і додав, що краще зараз вкладати кошти у спортивний розвиток дітей, адже, якщо цього не робити, то згодом доведеться значно більше виділяти грошей на лікування.

Нагадаємо, що в обласному бюджеті на поточний рік збільшено фінансування спортивної галузі на 30%, а саме 61 млн грн.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: