На Житомирщині розпочався весняний призов до лав Збройних Сил України » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині розпочався весняний призов до лав Збройних Сил України

Автор: news_maker от 3-04-2018, 22:09, Переглядів: 567

На Житомирщині розпочався весняний призов до лав Збройних Сил України

Цієї весни майже 6 сотень юнаків з Житомирщини підуть виконувати свій Конституційний обов'язок. Про це нам повідомляють в обласному військовому комісаріаті. Про основні нововведення цьогорічної весняної призивної кампанії розповідає заступник обласного військового комісара полковник Олександр Рець.
"Знову набирає строковиків Державна прикордонна служба, також основне наше завдання під час призову якісні характеристики молодих хлопців, їх ретельне вивчення, вивчення їх особистих якостей, стану здоров'я. Лише після цього прийняття рішення щодо призову їх на військову службу".

Крім прикордонних військ, цьогорічні призовники з Житомирщини вже традиційно будуть виконувати свій Конституційний обов’язок у Збройних силах України, Національній гвардії та спеціальній службі на транспорті.
"Усі без винятку спочатку пройдуть підготовку у навчальних центрах Збройних сил або інших відомств, і лише після цього будуть направлені по військовим частинам. Переважно це пункти постійних дислокацій військових частин Збройних сил України, бази, арсенали, склади для їх охорони", – зазначає Олександр Рець.

Служитимуть вони традиційно у різних куточках України і виконувати свій Конституційний обов’язок за екстериторіальним принципом. Тобто юнаки, які проживають на Житомирщині, мають служити за її межами. Вони будуть служити на Київщині, Чернігівщині, Вінниччині та в інших областях України.
Перша партія наших земляків безпосередньо до військових частин відправиться 10 квітня. І жоден з них не проходитиме службу у зоні проведення Антитерористичної операції.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: