У 2013 на Житомирщині готуватимуть більше робітників промисловості та сільського господарства » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У 2013 на Житомирщині готуватимуть більше робітників промисловості та сільського господарства

Автор: news_maker от 28-12-2012, 14:37, Переглядів: 1335

У 2013 на Житомирщині готуватимуть більше робітників промисловості та сільського господарства

Натомість, зменшиться кількість майбутніх продавців та працівників сфери обслуговування. Таке рішення прийнято на засіданні міжгалузевої ради з професійно-технічної освіти, де розглядалося питання формування держзамовлення на підготовку кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах області на 2013 рік.

За інформацією, наданою управлінням освіти і науки облдержадміністрації, у зв’язку зі зростанням кількості укладених договорів із замовниками кадрів для потреб промисловості і сільського господарства, громадського харчування, швейного виробництва, у 2013 році заплановано збільшити обсяги прийому за цими напрямами.

Натомість обсяги підготовки для торгівельно-комерційної діяльності і сфери обслуговування передбачається зменшити. Загалом же обсяг державного замовлення залишиться на рівні нинішнього року – 4980 робітничих кадрів, повідомляє офіційний сайт обласної служби зайнятості.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: