Водоканали у містах обласного значення та у місті Житомирі мають напрацювати альтернативні шляхи хлорування питної води у зв’язку із зупинкою на технологічні ремонтні роботи єдиного виробника хлору «ДніпроАзот».
Про це сказав вчора, 16 липня, заступник голови ОДА Олексій Ясюнецький під час чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
«Ситуація не критична, але місцеві водоканали мають напрацювати альтернативні шляхи хлорування питної води. Це може бути і використання гіпохлориту, на прикладі Новоград-Волинського водоканалу. Ще один альтернативний шлях – це вода за графіком, завдяки якому запаси хлору можна розтягнути на більш тривалий час. Ми будемо тримати це питання на контролі і не допустимо, щоб вода була не очищена», – сказав Олексій Ясюнецький.
За словами начальника головного управління Держспоживслужби в області Олександра Шпити, найчастіше шкоду наносить не якість питної води, а порушення санітарних вимог та технології приготування.
Крім цього, на засіданні обговорили питання щодо пожежної безпеки у селищах та містах області – вирішили облаштувати пірси біля річок для забезпечення під’їзду пожежних машин.
У 1989 році на вулицях Житомира з’явився незвичайний трамвай. Маленький, гарно розмальований, без звичних автоматичних дверей. Вагоновод в ньому стояв на відкритій посадковій платформі і попереджав ...
Тролейбуси ЛАЗ E183 стали першими низькопідлоговими тролейбусами в Житомирі, позначивши новий етап розвитку громадського транспорту в місті. У 2007 році місто закупило 6 таких одиниць...