У с. Гришківці Бердичівського району відводять земельну ділянку для нової амбулаторії з житлом для лікарів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У с. Гришківці Бердичівського району відводять земельну ділянку для нової амбулаторії з житлом для лікарів

Автор: news_maker от 18-07-2018, 01:00, Переглядів: 574

У с. Гришківці Бердичівського району відводять земельну ділянку для нової амбулаторії з житлом для лікарів

Сучасна амбулаторія у с. Гришківці Бердичівського району входить до переліку перших АЗПСМ нового типу, які цьогоріч почнуть будувати на Житомирщині в рамках реалізації ініціативи Президента України «Сільська медицина».

Наразі Гришківецька сільська рада займається відведенням земельної ділянки для початку робіт з будівництва нової амбулаторії на 1-2 лікарів з житлом.

Про це повідомила сільський голова Ірена Лісова.

«Майбутня амбулаторія у с. Гришківці – одна з тих, яка будуватиметься завдяки ініціативі Президента України щодо розвитку сільської медицини. І ми дуже раді, що потрапили у цей перелік. Очікуємо, що до кінця року матимемо сучасну амбулаторію на 1-2 лікарів з житлом, яка так потрібна жителям села. Наразі ми оформлюємо земельну ділянку, на якій будуватиметься нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини, і проходимо всі необхідні процедури», – розповіла сільський голова.

Будівництво перших сільських амбулаторій нового типу, які анонсував голова Житомирської ОДА Ігор Гундич на 2018 рік, відбуватиметься за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів. Загалом планується за 2 роки побудувати 35 нових сучасних амбулаторій у сільській місцевості.

На будівництво АЗПСМ та оснащення їх необхідним обладнанням Житомирщина отримала 194,5 млн грн. Субвенція також передбачає співфінансування проектів з місцевих бюджетів у розмірі 10%.

Нагадаємо, що Житомирська область знаходиться в хабі медичної реформи і вже незабаром буде оголошено тендер на будівництво нових сільських амбулаторій.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: