11 вересня, на засіданні Координаційної ради було розглянуто апеляційні заяви авторів проектних пропозицій.
«Згідно рішення Координаційної ради з питань бюджету участі №12 від 03.09.2018 року було відхилено 27 проектних пропозицій. В положенні про Бюджет участі зазначено, що всі автори проектних пропозицій мали право подати апеляційну заяву. На сьогоднішній день ми отримали 8 апеляційних заяв. Зараз спільно з представниками виконавчих органів ми розглянемо звернення авторів. Після цього членами Координаційної ради буде остаточно прийнято рішення щодо допущення проектів до загальноміського голосування», - зазначила Наталія Чиж секретар міської ради.
«Проект № 51 Фестиваль "Тлумачення снобачень", який передбачав проведення зустрічей житомирян на вулиці Михайлівській біля фонтану для розгадування снобачень було відхилено. Відповідно висновків юридичного департаменту, а саме згідно статті 181 КУпАП "Азартні ігри, ворожіння в громадських місцях заборонено", - зазначила спеціаліст департаменту Наталія Григорчук.
Автору проектної пропозиції Загальноміський майданчик для вигулу собак було запропоновано змінити локацію проекту, оскільки згідно висновків департаменту містобудування та земельних відносин, відповідно до концепції розвитку гідропарку та парку ім. Ю.Гагаріна, не передбачено розміщення майданчиків для вигулу собак саме у запропонованих автором місцях. Проте автором не було підтримано дане рішення.
Проектна пропозиція “Польський цвинтар” - історико-культурний музей-заповідник у місті Житомир (частина 2) (європейські некрополі кінця ХVIII та початку ХІХ століття), яка передбачає здійснення часткової реконструкції Польського цвинтаря та організацію на ділянці кладовища історико-культурного меморіального комплексу, була погоджена виконавчими органами, проте не знайшла підтримку членів Координаційної ради.
Після аргументацій автора проекту Анатолія Глюзи щодо важливості впровадження даного проекту в місті, голова Координаційної ради знову поставив на голосування дану пропозицію. Підтримали допущення проекту до голосування 7 членів Координаційної ради.
Заслухали автора проекту "Чиста вода" - встановлення бювету артезіанської питної води Зою Корж та розпорядника коштів управління комунального господарства Олександра Марцуна, який зазначив, що даний проект може бути реалізований тільки за умови, якщо перевести його з малого у великий проект до 1,5 млн.грн (тобто коригування ціни проекту), заперечень від юридичного департаменту не було. Координаційна рада проголосувала за дану пропозицію одноголосно і допустили проект "Чиста вода" - встановлення бювету артезіанської питної води на загальноміське голосування.