Міський голова доручив комунальникам надати план запуску тепла у проблемних будинках » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Міський голова доручив комунальникам надати план запуску тепла у проблемних будинках

Автор: news_maker от 7-11-2018, 22:28, Переглядів: 505

Міський голова доручив комунальникам надати план запуску тепла у проблемних будинках

Опалювальний сезон у Житомирі розпочався на 5 днів пізніше, ніж було заплановано. Затримка була пов’язана з фінансовими проблемами через заборгованість за газ перед НАК «Нафтогаз України». На цей момент 97% житлового фонду і 100% шкіл, дитячих садочків, лікарень, соціальних об’єктів та закладів культури готові до опалювального сезону.

Про це під час засідання міськвиконкому 7 листопада повідомив керівник управління комунального господарства Олександр Марцун.

За його словами, у Житомирі залишилося кілька проблемних будинків, де досі проблеми з теплопостачанням.

Міський голова Сергій Сухомлин доручив представникам КП «Житомиртеплокомуненерго» та управління комунального господарства терміново підготувати конкретну інформацію по цих будинках, а також графік підключення їх до теплопостачання.

«На завтра на ранок відпрацюйте по всіх проблемних будинках. Мені потрібен графік, коли у людей буде тепло у квартирах», – сказав Сергій Сухомлин.

«У нас є кілька таких будинків: по вулиці Шевченка 12а та 12б, де не завершили прокладання траси, а також по мікрорайону Маликова. Людей, які працювали на Шевченка, зняли на Маликова. Бо тут два будинки, а там без тепла залишався цілий мікрорайон. По будинку Маликова,16 і частини будинку Маликова, 28 кінцевий термін виконання робіт – субота 10 листопада. По Шевченка – початок наступного тижня. Але більш точно можна буде сказати завтра зранку, коли зберемо всю інформацію», – повідомив Олександр Марцун.

Додамо, що на балансі КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради знаходиться – 56 котелень, 76 центральних теплових пунктів.

Підприємство обслуговує 207,1 км теплових мереж в 2-х трубному вимірі. Загальна встановлена потужність котелень складає 789,3 МВт/год.

У 2018 році КП «Житомиртеплокомуненерго» відремонтувало 146,6 кілометрів і повністю замінило більше 7 км теплових мереж, реконструювало 54 котельні та встановило 710 лічильників теплової енергії. Крім того, комунальне підприємство встановило 46 індивідуальних теплових пунктів.

«Цього року ми повністю замінили більше 7 кілометрів теплових мереж по місту. Раніше, у найкращі часи, нам не вдавалося замінити більше 1,5 кілометра. При чому, 1,8 км ми замінили за власні кошти, 4,4 км за кошти СЕКО з спів фінансуванням з міського бюджету та 1,6 км за кредитні кошти ЄБРР», – зазначив технічний директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Петро Сергійчук.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: