У 2019 році обласний військкомат реформують у територіальний центр комплектування » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У 2019 році обласний військкомат реформують у територіальний центр комплектування

Автор: news_maker от 9-11-2018, 16:24, Переглядів: 660

У 2019 році обласний військкомат реформують у територіальний центр комплектування

В Україні розпочався процес реформування обласних військкоматів. До кінця року реформують 4 військкомати, Житомирський – до кінця 2019 року.

Про це розповіли сьогодні, 9 листопада, заступник обласного комісара Олександр Рець та заступник голови ОДА – голова обласної призовної комісії Ярослав Лагута під час брифінгу.

«Усі мають зрозуміти, що реформування військкомату – це не зміна назви, це зміна підходів, функціоналу цих служб, перехід або трансформація від адміністративно-примусових, до рекрутингових і сервісних підходів у побудові більш якісної роботи в більш сприятливих умовах. Також це дасть можливість знизити корупційні ризики, які інколи виникали під час формування призовів і взагалі в роботі даних служб. Це дійсно перебудова, а не перейменування», – сказав Ярослав Лагута.

За словами Олександра Реця, в обласному військкоматі наразі тривають підготовчі роботи – навчання персоналу, зміна вигляду приміщення для створення відкритої зони, створення системи рекрутингу та інші.

Перехід від військкоматів до рекрутингових центрів в Україні відбуватиметься у 3 етапи:

І етап – підготовчий (до 30.01.2018) апробація нової організаційно-штатної структури територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на базі Чернігівського обласного та Козелецького районного військових комісаріатів.

ІІ етап – перехідний (до 30.12.2018) створення Чернігівського, Дніпропетровського, Одеського, Рівненського обласних ТЦК та СП у складі відповідних районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки згідно з адміністративно-територіальним устроєм України.

ІІІ етап – завершальний до 30.12.2019 створення Вінницького, Волинського, Донецького, Житомирського, Запорізького, Закарпатського, Івано-Франківського, Київського, Кропивницького, Львівського, Луганського, Миколаївського, Полтавського, Сумського, Тернопільського, Харківського, Херсонського, Хмельницького, Черкаського, Чернівецького обласних та Київського міського ТЦК та СП.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: