На цих вихідних 10-11 листопада у спорткомплексі «Авангард» відбувся турнір з кікбоксингу WAKO «Польський період». Участь у турнірі взяли понад 100 спортсменів з різних міст України.
Турнір проходив під гаслом: «Ми хотіли б залишитися тими, хто ми є!»
За перемогу змагалися:
- Вихованці житомирської спортивної школи «Авангард»; - Вихованці бійцівського клубу «Ахилес» (Коростень); - Вихованці Бердичівської спортивної школи імені В.О.Лонського, бійцівський клуб «Бойова рукавичка» (Бердичів); - Вихованці Київської спортивної школи «Ринг», спортклуб «Shogun» (Київ); - Спортсмени Рівненської обласної федерації кікбоксингу «Будокан», бійцівський клуб «Ліга чемпіонів» (Рівне); - Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №2 міста Кам’янець-Подільського Хмельницької області; - Команда міста Могилів-Подільського Вінницької області.
Тренерська рада та суддівська бригада у ході турніру визнала найвидовишнішим бій у ваговій категорії до 54 кг серед молодших юніорів у розділі фул-контакт між Нємовим Олегом, вихованець Бердичівської спортивної школи імені Лонського, (тренер Коденський Олег) та Комаром Андрієм, вихованець Рівненського бійцівського клубу «Ліга чемпіонів», (тренер Кроль Роман).
Кращим бійцем турніру став вихованець Рівненського бійцівського клубу «Ліга чемпіонів» Орел Владислав у ваговій категорії до 60 кг серед молодших юніорів у розділі К-1 (тренер Кроль Роман).
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...