Відсьогодні готель «Житомир» вже в електронній системі ProZorro.Продажі » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Відсьогодні готель «Житомир» вже в електронній системі ProZorro.Продажі

Автор: news_maker от 14-11-2018, 22:18, Переглядів: 607

Відсьогодні готель «Житомир» вже в електронній системі ProZorro.Продажі

Про це повідомила 14 листопада, начальник відділу по управлінню та приватизації комунального майна міської ради Олена Кравчук.

«Сьогодні зранку в електронній торговій системі ProZorro.Продажі оприлюднено інформацію про прийняття 8 листопада Житомирською міською радою рішення «Про приватизацію майнового комплексу готелю «Житомир» за адесою: м. Житомир, майдан Перемоги, 6». До складу майнового комплексу готелю «Житомир» входять: будівля готелю загальною площею 10 818,0 м2, гараж загальною площею 35,6 м2, прохідна загальною площею 6,8 м2 та інше майно. Утворена інвентаризаційна комісія і надано оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки. Тобто на конкурсних засадах буде відібрано експерта, який проведе майнову оцінку цього комплексу. Дата оцінки визначена згідно чинного законодавства на останнє число місяця – 30 листопада 2018 року. Буде проведена оцінка майна, проведено засідання аукціонної комісії, після чого сформовано інформаційне повідомлення, яке стане підставою для проведення аукціону», - розповіла Олена Кравчук.

Щодо приміщень магазинів, по яких відбулися електронні торги у жовтні цього року, начальник відділу по управлінню та приватизації комунального майна міської ради також зазначила:

«Покупець вже повністю розрахувався за об’єкт на В.Бердичівській, 35 (магазин загальною площею 90,9 кв.м, аукціон відбувся 24 жовтня на майданчику ProZorro.Продажі). Щодо двох інших об’єктів, очікується укладання договорів купівлі-продажу. Також на 20-22 листопада заплановані 3 аукціони з продажу об’єктів малої приватизації - недіючого дитячого інфекційного відділення за адресою: Романа Шухевича, 2 А; приміщення колишнього медвитверезника за адресою: провул. Успенський, 5; недіючого приміщення дитячого садочку на Старому бульварі, 22 загальною площею 761 м2.

Нагадаємо, 5 об’єктів комунальної власності міста продано з аукціону через систему електронних торгів «ProZorro.Продажі». Зокрема:

9 000 001 грн. (З ПДВ)Приміщення недіючої стомат. поліклініки по вул. В.Бердичівська, 33
3 018 000 грн. (З ПДВ)Нежитлові приміщення по вул. М.Бердичівська, 4
4 301 200 грн. (З ПДВ)Приміщення магазину вул. В. Бердичівська, 35
4 700 077 грн.(З ПДВ)Приміщення магазину вул. М.Грушевського, 14/20
3 595 889 грн. (З ПДВ)Приміщення магазину вул. Перемоги, 52

У листопаді на електронний аукціон виставили, ще три приміщення, але придбати їх можна лише із дотримання певних умов. Два лоти продають з умовою збереження медичного профілю:
Будівля колишнього дитячого інфекційного відділення вул. Р.Шухевича, 2а. Стартова ціна 10 743 015 грн.(З ПДВ)

Будівля колишнього відділення детоксикаційної медицини провулок Успенський,5. Стартова ціна 1 642 380 грн. (З ПДВ)

Один із лотів продають з умовою розміщення дошкільного закладу:

Будівля колишнього дитячого садка №54 54 Старий Бульвар,22. Стартова ціна 3 689 532 грн. (З ПДВ)

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: