Міський голова Володимир Дебой зустрівся із представниками Шведської водної асоціації » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Міський голова Володимир Дебой зустрівся із представниками Шведської водної асоціації

Автор: news_maker від 13-02-2013, 17:40, переглядів: 1 395

Міський голова Володимир Дебой зустрівся із представниками Шведської водної асоціації

Робоча зустріч міського голови Володимира Дебоя із представниками Шведської водної асоціації відбулася вчора, 12 лютого 2013 року, на КП «Житомирводоканал».

Основне питання переговорів – модернізація обладнання водного господарства.

Нагадаємо, Житомир має можливість реалізувати перший в Україні шведський проект з модернізації очистки стічної води. Для цього зроблено вагомі кроки – у 2012 році сторонами підписано протокол про наміри між виконавчим комітетом Житомирської міської ради та шведською компанією «Swedish Water Experience AB».

Як відомо, сьогодні Швеція є одним із найбільш авторитетних у Європі партнерів на водному ринку, чиї ділові та наукові стандарти не потребують зайвого підтвердження. Шведська модель характерна поступовим підходом, що повною мірою використовує наявну інфраструктуру каналізаційних систем та очисних споруд.

«Swedish Water Experience AB» – це об’єднання найбільших компаній шведської водної індустрії (Malmberg Water AB, Läckeby Water AB, Nordic Water AB).

Обидві сторони готові до конструктивної співпраці, яка полягає у технічній модернізації очисних стоків. Зокрема, розглядається можливість поставки на головну каналізаційно-насосну станцію житомирського водоканалу нового сучасного енергозберігаючого обладнання із високими технічними характеристиками. Це дасть змогу одержувати щорічний економічний ефект до 3 млн.грн. У рамках проекту також передбачається заміна мереж та запірної арматури.

Переговори щодо фінансування робіт, виготовлення проектно-кошторисної документації продовжаться і завтра, 14 лютого.

Міський голова Володимир Дебой зустрівся із представниками Шведської водної асоціації

Категорія: Новини / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: