У Житомирі розпочався триденний регіональний тренінг «Психологічна допомога населенню, постраждалому внаслідок конфлікту». Більше 25 представників соціальних служб та лікарів-психологів з районів області приїхали за новим досвідом. У період збройного конфлікту на Сході є потреба у спеціалістах, які б могли допомогти соціальній адаптації постраждалих та їх сімей.
В обласному центрі 19-21 листопада 2018 року проходитиме регіональний тренінг «Психологічна допомога населенню, постраждалому внаслідок конфлікту» в рамках підтримки Координатором проекті ОБСЄ в Україні проекту «Підтримка Міністерства соціальної політики в протидії гендерно-зумовленому насильству та (ре-)інтеграції населення, постраждалого від конфлікту».
Під час тренінгу учасники ознайомляться з різними формами психологічної допомоги та соціально-психологічної підтримки людей з психотравмівним досвідом. Лектори навчатимуть застосовувати на практиці різні форми психологічної підтримки.
Навчання проводять тренери: старший науковий співробітник Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України, психотерапевт, учасник бойових дій Людмила Царенко, та науковий співробітник співробітник Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України, психотерапевт Марія Войтович.
Участь у тренінгу також бере заступник директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Світлана Бойм, яка наголосила на тому, що наразі соціальні фахівці потребують відповідного навчання для правильного надання психологічної підтримки учасникам АТО, їх родинам, внутрішньо переміщеним особам.